Vacature tweedegraads docent scheikunde

10 april, 2018     De RGO is de inspirerende scholengemeenschap voor openbaar onderwijs vwo, havo en vmbo op Goeree-Overflakkee. Bij ons zijn leerlingen gelijk, maar niet hetzelfde. Kenmerkend voor onze school zijn respect, tolerantie en ruimte voor diversiteit. Wij bieden onze circa 1100 leerlingen vrijheid binnen een duidelijk omlijnde structuur, zodat zij in een veilige omgeving en dankzij prikkelend en uitdagend onderwijs gemotiveerd worden om te groeien en het beste uit zichzelf te halen. De RGO stimuleert leerlingen met een open blik naar de wereld te kijken en kritisch te denken, zowel binnen als buiten de school. Zo geven we leerlingen méér mee dan alleen een diploma.

De RGO heeft ambitieuze plannen die zijn vastgelegd in ons strategisch beleidsplan RGO 2020. Wij zijn op zoek naar docenten die enthousiast worden bij het lezen hiervan en samen met ons mee willen werken aan de realisatie. Wij geloven dat we, door uitvoering te geven aan onze plannen, recht doen aan de veranderende onderwijsbehoefte van onze leerlingen. Vanwege het vertrek van een collega zoeken wij een:


Tweedegraads docent scheikunde (LB/LC)
0,6 - 1,0 fte
mavo | havo | vwo

Naast het geven van de lessen scheikunde aan mavo-, havo- en vwo klassen neemt u deel aan de sectie- en teamvergaderingen. U staat open voor de veranderende rol van de docent van kennisdrager naar kennisdrager/begeleider/coach/mentor. Ook draagt u bij aan het ontwikkelen van het curriculum van de nieuw op te zetten technologieroute. Wensen van de school is het gaan deelnemen aan de Nationale Scheikundeolympiade en het gaan werken met Lego Mindstorms.

Belangrijk voor ons is dat u een groot hart voor leerlingen heeft en plezier heeft in de omgang met onze leerlingen. U begrijpt en voelt aan dat zij graag een band met u opbouwen. Bij voorkeur heeft u reeds ervaring opgedaan met differentiëren in de lessen.

Onze school is enorm in ontwikkeling en wij verwachten van onze medewerkers dat zij deze ontwikkelingen volgen en ook op een vernieuwende manier willen lesgeven. In alle lokalen hangen grote touchscreens en de docenten hebben een MacBook in bruikleen die ze daar aansluiten met een kabel. Leerlingen in de onderbouw hebben iPads, in de bovenbouw wordt gewerkt met diverse devices.

Functie
De ingangsdatum is 1 augustus 2018. De functie wordt aangeboden op basis van tijdelijkheid met uitzicht op een aanstelling voor onbepaalde tijd (CAO VO artikel. 9.b.2).

Voor deze functie is het noodzakelijk dat u beschikt over een tweedegraads lesbevoegdheid scheikunde of dat u studerend bent voor deze bevoegdheid. Het plezier hebben in het lesgeven aan leerlingen is voor ons een vanzelfsprekendheid. Het in bezit zijn van een dubbele bevoegdheid (natuur- en scheikunde) maakt u breed inzetbaar en daardoor nog aantrekkelijker.  

De arbeidsvoorwaarden zijn vastgelegd in de CAO VO. Onze reiskostenregeling woon-werkverkeer wijkt daar positief vanaf. De functie is ingeschaald in LB-schaal. Doorgroei naar een LC-inschaling is mogelijk conform ons functiemix-beleid. Een eerder toegekende LC-inschaling wordt natuurlijk overgenomen.

Geïnteresseerd?
Mevrouw Wilma van Donk, conrector mavo en vmbo vertelt u graag meer over de vacature en over onze school. Zij is te bereiken op 0187 48 27 77 of op 06 11 03 69 88.

Mogelijke sollicitanten bieden wij aan vrijblijvend een dag of dagdeel te komen meelopen om zo de sfeer op onze school te proeven. Daarnaast is een oriënterend gesprek met een collega uit de sectie en/of met een MT-lid is vanzelfsprekend ook een mogelijkheid.

Solliciteren
Solliciteren kan uitsluitend per e-mail. Uw brief met curriculum vitae kunt u tot en met 13 mei 2017 mailen aan mevrouw F.M. Kik-Heerebout, onze stafmedewerker Personeel & Organisatie, op het adres: f.kik@rgomiddelharnis.nl. U kunt ook solliciteren op een gedeelte van de functie. Geef duidelijk aan in uw brief naar welke betrekkingsomvang uw voorkeur uitgaat.

De gesprekken vinden plaats op donderdagmorgen 24 mei. Het bezoeken van een les of het geven van een proefles is een vast onderdeel van de sollicitatieprocedure. Deze wordt met u afgesproken.

Van sollicitanten wordt verwacht dat zij de doelstellingen van het openbaar onderwijs en ons strategisch beleidsplan RGO2020 onderschrijven. Kijk hier voor meer informatie.


Deel dit bericht:


Andere berichten


Vacature eerstegraads docent scheikunde
Vacature eerstegraads docent scheikunde
Vanwege het vertrek van een collega zijn wij op zoek naar een eerstegraads docent scheikunde voor 0,6 - 1,0 fte. Lees meer
Vacature vervangend coördinator onderwijsondersteuning
Vacature vervangend coördinator onderwijsondersteuning
Met ingang van het nieuwe schooljaar zijn we op zoek naar een enthousiaste vervangend coördinator onderwijsondersteuning voor 0,6 fte. Lees meer
Vacature tweedegraads docent scheikunde
Vacature tweedegraads docent scheikunde
Vanwege het vertrek van een collega zijn wij op zoek naar een tweedegraads docent scheikunde voor 0,6 - 1,0 fte. Lees meer
Onderwijs Edudelta onder vlag RGO
Onderwijs Edudelta onder vlag RGO
Het huidige voortgezet onderwijs van het Edudelta College blijft vanaf 1 augustus 2018 onder de vlag van de RGO plaatsvinden. Lees meer
Schrijf je in voor de Rabobank Cultuurprijs Literatuur
Schrijf je in voor de Rabobank Cultuurprijs Literatuur
Vind je het leuk om verhalen of gedichten te schrijven? Dan kun je meedoen met de Rabobank Cultuurprijs Literatuur! Lees meer
Skills Talents
Skills Talents
Op donderdag 22 februari hebben 2 teams de RGO vertegenwoordigd op de Skills Talents. Skills Talents zijn de teamvakwedstrijden voor het vmbo. Lees meer
Campagne Twee naast Elkaar
Campagne Twee naast Elkaar
In het kader van de campagne Twee naast Elkaar wordt er van de leerlingen verwacht dat zij veilig deelnemen aan het verkeer. Lees meer
Vogelsnijpracticum biologie vwo 6
Vogelsnijpracticum biologie vwo 6
De biologieleerlingen van vwo 6 hebben zich vorige week op een wetenschappelijk onderzoek gestort. Lees meer
Scorelijst RGO Quiz Night
Scorelijst RGO Quiz Night
De RGO Quiz Night kende een spannende ontknoping, maar uiteindelijk ging docententeam FC De Kampioenen er weer met de beker vandoor. Lees meer
Model European Parliament
Model European Parliament
De drie dagen Model European Parliament 2018 zijn van start! Dit jaar zijn wij met 9 leerlingen aanwezig. Lees meer
De RGO is Unesco-oriëntatieschool!
De RGO is Unesco-oriëntatieschool!
Met trots kunnen wij melden, dat we naast European Parliament school, vanaf 2018 Unesco-oriëntatieschool zijn! Lees meer
CollegeTour met auteur Maarten van der Graaff
CollegeTour met auteur Maarten van der Graaff
Bibliotheek Zuid-Hollandse Delta organiseert op dinsdagavond 20 februari een avond á la CollegeTour met auteur (en oud-Flakkeeënaar) Maart Lees meer
Wonderlijke WON-dagen
Wonderlijke WON-dagen
De afgelopen dagen stonden voor de vwo 1, 2 en 3-klassen in het teken van de wonderlijke WON-dagen. Lees meer
Voorstellingen bezoeken met ouders en leerlingen
Voorstellingen bezoeken met ouders en leerlingen
Om leerlingen meer met kunst & cultuur in aanraking te brengen, bieden we u de kans om met uw zoon/dochter mooie voorstellingen te bezoeken. Lees meer
Handtekeningen gezet realisatie Beroepscampus G-O
Handtekeningen gezet realisatie Beroepscampus G-O
Maandag 11 december werden door de Stuurgroep de benodigde handtekeningen gezet voor de realisatie van een beroepscampus op Goeree-Overflakkee. Lees meer
De RGO steunt Edukans
De RGO steunt Edukans
Aan de hand van verschillende sponsoracties willen wij als school zo veel mogelijk geld ophalen voor dit prachtige doel! Lees meer
Studenten vertellen
Studenten vertellen
Vertel over jouw studie aan onze bovenbouwleerlingen van havo/vwo. Wat houdt je studie precies in? Waarom heb je voor deze universiteit/HBO gekozen? Lees meer
Overstap naar het MBO
Overstap naar het MBO
Digitaal Doorstroom Dossier - Alle vmbo-scholen hebben de afgelopen jaren de opleidingskeuze en beroepenvoorlichting omgebouwd naar een LOB-programma. Lees meer
Abseilen met de sportklas
Abseilen met de sportklas
Op dinsdag 3 oktober is de sportklas met fikse tegenwind naar de watertoren in Dirksland gefietst voor de module Buitensport: Abseilen Lees meer
Bio-debat vwo 5 en 6
Bio-debat vwo 5 en 6
In het licht van de Week van de Biologie hebben de biologieleerlingen van vwo 5 en 6 op vrijdag 29 september het Bio-debat bijgewoond. Lees meer

Agenda


27
APR
Koningsdag


27
APR
Meivakantie 27 april t/m 11 mei


11
MEI
Meivakantie 27 april t/m 11 mei


Meer agenda

Tip redactie