Vacature tweedegraads docent Frans

11 april, 2019     De RGO is de inspirerende scholengemeenschap voor openbaar onderwijs vwo, havo, mavo en vmbo op Goeree-Overflakkee. Onze ca. 1750 leerlingen zijn allemaal gelijk, maar niet hetzelfde. Kenmerkend voor onze school zijn respect, tolerantie en ruimte voor diversiteit. Onze leerlingen krijgen vrijheid binnen een duidelijk omlijnde structuur, zodat zij in een veilige omgeving en dankzij prikkelend en uitdagend onderwijs gemotiveerd worden om te groeien en het beste uit zichzelf te halen. Wij stimuleren onze leerlingen met een open blik naar de wereld te kijken en kritisch te denken, zowel binnen als buiten de school. Zo krijgen onze leerlingen meer mee dan alleen een diploma.

De RGO heeft ambitieuze plannen die zijn vastgelegd in ons strategisch beleidsplan RGO 2020. Wij zijn op zoek naar docenten die enthousiast worden bij het lezen hiervan en samen met ons mee willen werken aan de realisatie. Wij geloven dat we, door uitvoering te geven aan onze plannen, recht doen aan de veranderende onderwijsbehoefte van onze leerlingen.


In verband met het vertrek van een collega én met het oog op het aanstaande zwangerschaps- en bevallingsverlof van een gewaardeerde collega zijn wij op zoek naar een collega

Tweedegraads docent Frans (LB/LC)
0,6 - 1,0 fte
met uitzicht op een vaste aanstelling
        
Je werkt in een gedreven sectie, met oog en zorg voor elkaar. Hierin is ruimte voor eigen inbreng en creativiteit. Je hebt hart voor het vak en je weet je enthousiasme op een eigentijdse manier over te brengen waardoor je aansluiting vindt bij onze leerlingen. Wij hechten aan samenwerking binnen de sectie.

Je geeft les aan de leerlingen in het tweedegraads gebied. Frans is hier voornamelijk een 3-uursvak. Iedere leerling heeft de beschikking over een device. In de onderbouw wordt gewerkt de methode AIM en met veel eigen materiaal. In de bovenbouw werken wij met de methode Libre Service. We werken met onze leerlingen veel in de Google-omgeving.

Kennis van en ervaring met genoemde methoden is een pré. Wij vinden het echter nog belangrijker dat je bereid bent jezelf te verdiepen in onze manier van werken. Je ontvangt een MacBook of een Chromebook van onze school in bruikleen.

Functie
De ingangsdatum is 1 augustus 2019. De functie wordt aangeboden op basis van tijdelijkheid met uitzicht op een aanstelling voor onbepaalde tijd voor 0,6 -1,0 fte CAO VO artikel. 9.b.2).

Voor deze functie is het noodzakelijk dat je beschikt over een tweedegraads lesbevoegdheid Frans of dat je reeds een gevorderde student bent. Verder zijn een flexibele instelling en goede communicatieve vaardigheden van belang. Het plezier hebben in het lesgeven aan leerlingen is voor ons een vanzelfsprekendheid.

De arbeidsvoorwaarden zijn vastgelegd in de CAO VO. Onze reiskostenregeling woon-werkverkeer wijkt daar positief vanaf. Bovendien vergoeden wij de kosten van je sportabonnement t.w.v. maximaal €20,- per maand. De functie is ingeschaald in LB-schaal. Doorgroei naar een LC-inschaling is mogelijk conform ons functiemix-beleid. Een eerder toegekende LC-inschaling wordt natuurlijk overgenomen. Op verzoek van de docenten is de regeling voor het opnemen van uren uit ieders Persoonlijk Budget onlangs verruimd waardoor het nu mogelijk is om jaarlijks 3 extra vrije dagen op te nemen (op basis van 1 FTE).

Geïnteresseerd?
Mevrouw Wilma van Donk, afdelingsdirecteur vmbo en mavo, vertelt je graag meer over de vacature en over onze school. Zij is te bereiken op 06 11 03 69 88. Solliciteren kan uitsluitend per e-mail. Mail je brief inclusief curriculum vitae zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk voor 6 mei 2019 aan mevrouw F.M. Kik-Heerebout, onze stafmedewerker Personeel & Organisatie, op het adres: kikf@rgomiddelharnis.nl. Vermeld s.v.p. in je brief naar welke omvang (aantal lesuren per week) en naar welke klassen (onderbouw of bovenbouw) je voorkeur uitgaat. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op dinsdagmiddag 14 mei.

Van sollicitanten verwachten wij dat zij de doelstellingen van het openbaar onderwijs en ons strategisch beleidsplan RGO2020 onderschrijven. Kijk hier voor meer informatie.


Deel dit bericht:


Andere berichten


Vacature docent lichamelijke opvoeding
Vacature docent lichamelijke opvoeding
Vanwege het vertrek van een collega zijn wij op zoek naar een enthousiaste docent lichamelijke opvoeding voor 0,45 fte. Lees meer
Vacature docent natuurkunde - scheikunde
Vacature docent natuurkunde - scheikunde
Per 1 augustus 2019 zijn wij voor de RGO vmbo locatie Langeweg op zoek naar een enthousiaste docent natuurkunde - scheikunde (LB) vmbo. Lees meer
Vacature docent wiskunde
Vacature docent wiskunde
Per 1 augustus 2019 zijn wij voor de RGO vmbo locatie Schoolstraat op zoek naar een enthousiaste docent wiskunde (LB) vmbo voor 0,8 fte. Lees meer
Vacature tweedegraads docent Frans
Vacature tweedegraads docent Frans
Door het vertrek van een collega én met het oog op het aanstaande zwangerschapsverlof zijn wij op zoek naar een tweedegraads docent Frans. Lees meer
Nederland, democratie en veiligheid
Nederland, democratie en veiligheid
Vandaag was op de RGO vwo - havo - mavo de start van de projectweek 'Nederland, democratie en veiligheid'. Lees meer
Ondertekening subsidieaanvraag voor ‘Regioplan Sterk Techniekonderwijs’
Ondertekening subsidieaanvraag voor ‘Regioplan Sterk Techniekonderwijs’
Handen op elkaar voor ‘Regioplan Sterk Techniekonderwijs’ Lees meer
Door RGO vmbo geadopteerde zeehondje Riff weer terug naar open zee
Door RGO vmbo geadopteerde zeehondje Riff weer terug naar open zee
Op 26 december 2018 werd bij Oostkapelle een gewond zeehondje gevonden. Het jonge zeehondje lag hulpeloos zonder moeder en had diverse verwondingen. Lees meer
Amsterdam, we komen eraan!
Amsterdam, we komen eraan!
RGO vmbo vakteams plaatsen zich voor Nederlands kampioen Skills Talents 2019! Lees meer
IVN projectprijs voor leerlingen van de RGO
IVN projectprijs voor leerlingen van de RGO
Frederique, Sofie, Geertje en Kyara (a4) winnen de prijs voor ‘Best Uitvoerbaar Idee’ in de finale van het IVN Project ‘Natuurbelevi Lees meer
Maasje en Joan komende week voor Edukans in Malawi
Maasje en Joan komende week voor Edukans in Malawi
Deze week stappen Joan Melgers en Maasje van 't Veld (14) namens de RGO in het vliegtuig naar Malawi. Zij gaan zich daar inzetten voor Edukans. Lees meer
IVN projectprijs voor team RGO
IVN projectprijs voor team RGO
Frederique, Sofie, Geertje en Kyara winnaars ‘Best Uitvoerbaar Idee’ tijdens de finale van het IVN Project 'Natuurbeleving onder Jong Lees meer
Excursie naar de Eibaar!
Excursie naar de Eibaar!
Leerlingen van de RGO vmbo uit klas 1a zijn op excursie naar de firma Eibaar geweest in Zuidzijde. Lees meer
Studie- en beroepenbeurs druk bezocht
Studie- en beroepenbeurs druk bezocht
Dinsdagavond was er zowel in de aula van de RGO als in die van de PM een grote beurs voor vmbo /mavo 2, havo 4 en vwo 5. Lees meer
RGO vmbo locatie Langeweg/Schoolstraat in de prijzen bij Skills Zuid-Holland!
RGO vmbo locatie Langeweg/Schoolstraat in de prijzen bij Skills Zuid-Holland!
Vrijdag 18 januari hebben de leerlingen van Dienstverlening en Producten een 1e en 3e prijs gewonnen voor de vakwedstrijden Skills Zuid-Holland. Lees meer
RGO vmbo: leerlingen profiel Groen op excursie
RGO vmbo: leerlingen profiel Groen op excursie
Klas 3 van profiel Groen is op excursie geweest naar de melkveehouderij van hun klasgenoot. Lees meer
RGO presteert goed bij Skills Talents
RGO presteert goed bij Skills Talents
Leerlingen van de RGO hebben een prachtige 1e en 3e plaats behaald bij de provinciale kampioenschappen van de Skills Talents! Lees meer
Op weg naar sterker technisch onderwijs op Goeree-Overflakkee
Op weg naar sterker technisch onderwijs op Goeree-Overflakkee
Op maandag 26 november vond een werkgroepoverleg plaats over de toekomst van het technisch onderwijs in de regio. Lees meer
Belangrijke data
Belangrijke data
Bekijk hier de data voor onze Open Dag, informatieavonden, doemiddagen, proefstuderen en masterclasses. Kom snel met ons kennismaken! Lees meer
Theaterbezoek!
Theaterbezoek!
Op 29 november zijn 10 brugklasleerlingen van de RGO vmbo locatie Langeweg naar het theater in Hellevoetsluis geweest. Lees meer
Opvallend naar school!
Opvallend naar school!
Fietsen met werkende verlichting heeft voordelen: je wordt eerder gezien, je krijgt vaker voorrang en je hebt beter zicht op kuilen in de weg. Lees meer

Agenda


22
APR
Meivakantie ma 22 april t/m vrij 3 mei


22
APR
Meivakantie ma 22 april t/m vrij 3 mei


20
MEI
Stageweken klas 3 - 20 t/m 29 mei


Meer agenda

Tip redactie