VacatureMedewerker catering
De RGO is dé inspirerende scholengemeenschap voor openbaar onderwijs vwo, havo, mavo en vmbo op Goeree-Overflakkee. Onze ca. 1750 leerlingen zijn allemaal gelijk, maar niet hetzelfde. Kenmerkend voor onze school zijn respect, tolerantie en ruimte voor diversiteit. Onze leerlingen krijgen vrijheid binnen een duidelijk omlijnde structuur, zodat zij in een veilige omgeving en dankzij prikkelend en uitdagend onderwijs gemotiveerd worden om te groeien en het beste uit zichzelf te halen. Wij stimuleren onze leerlingen met een open blik naar de wereld te kijken en kritisch te denken, zowel binnen als buiten de school. Zo krijgen onze leerlingen meer mee dan een diploma alleen.
De RGO heeft ambitieuze plannen die zijn vastgelegd in ons strategisch beleidsplan: Samen Sterker Groeien. Wij zijn op zoek naar collega's die enthousiast worden bij het lezen hiervan en samen met ons mee willen werken aan de realisatie ervan. Wij geloven dat we, door uitvoering te geven aan onze plannen, recht doen aan de veranderende onderwijsbehoefte van onze leerlingen.
De RGO bestaat uit 2 locaties: RGO College voor vwo | havo | mavo | isk en RGO Beroepscampus voor vmbo. Voor RGO College zijn wij op naar zoek naar een
Medewerker Catering
2 dagen (woensdag en vrijdag) van 6,5 uur (0,3250 fte)
Bij de catering binnen RGO College kunnen leerlingen, medewerkers en gasten terecht voor een broodje, drankje of tussendoortje. De medewerkers van de catering zorgen voor een breed aanbod aan gezonde keuzes. Je werkt samen met je collega op de woensdag en vrijdag van 07.45 uur tot 14.15 uur. Daarnaast kun je worden ingezet voor het verzorgen van koffie en thee op informatie-/ en ouderavonden.
Wat ga je doen:
In deze functie als medewerker catering is zowel teamwork als een flinke portie zelfstandigheid onmisbaar. Samen met je collega's toon je jouw passie voor eten en drinken tijdens het bereiden en serveren van lunchgerechten en gezonde tussendoortjes. Jouw werkdag start bij de counter om samen met je collega de lunch en tussendoortjes voor te bereiden. Tijdens de pauzes is het vaak druk, maar jij houdt je hoofd koel. Met een grote glimlach ontvang je de leerlingen, medewerkers en gasten. Daarnaast draai jij je hand niet om voor de schoonmaak- en spoeltaken en ben jij verantwoordelijk voor het bijvullen van de (vending) automaten.
Wie ben jij:
- Iemand met een passie voor eten en gezonde voeding.
- Iemand die gastvrij en creatief is en goed kan inspelen op de wensen van leerlingen, medewerkers en gasten van RGO College.
- Een zelfstandig iemand de werkzaamheden uit kan voeren, maar daarnaast ook een echte teamspeler is en bereid om werkzaamheden van een collega over te nemen indien nodig.
- Een collega die stressbestendig is en efficiënt werkt tijdens drukke piekmomenten.
- Indien nodig bereid om op andere RGO locaties ingezet te worden.
- Affiniteit met kantinewerkzaamheden en het beheer ervan.
Wat bieden wij:
- De ingangsdatum van de functie is in overleg, maar zo spoedig mogelijk.
- Het betreft een tijdelijk dienstverband met mogelijkheid tot verlenging bij voldoende functioneren en formatieplaats.
- De arbeidsvoorwaarden zijn vastgelegd in de CAO VO. De RGO biedt ruime aanvullende arbeidsvoorwaarden, zoals een cafetariaregeling voor uitruil van de reiskosten, een fietsregeling en een sportvergoeding.
- De functie wordt gewaardeerd in functieschaal 3 van de CAO VO (€ 2496 - € 3116) met de mogelijkheid tot doorgroei naar functieschaal 4.
- Level up - Advies & Catering exploiteert de catering, echter alle medewerkers ontvangen een dienstverband bij de RGO. Het overleggen van een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) is een vereiste.
Solliciteren of heb je nog een vraag?
Edith Hagens, facilitair manager van RGO College, vertelt je graag meer over de vacature. Zij is te bereiken op 06 20 02 72 90 of e-mail: hage@rgomiddelharnis.nl
Solliciteren kan uitsluitend per e-mail. E-mail je brief inclusief curriculum vitae uiterlijk 27 mei aan Mariëtte Weststrate, HR adviseur OOVI via sollicitaties@rgomiddelharnis.nl